ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Успіх команди LIQUI MOLY Енгстлера на гонках в Зальцбурзі

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

Франц Енгстлер незважаючи на невдачу в кваліфікації заробляє очки. Для команди LIQUI MOLY гонка WTCC в Зальцбурзі була можна сказати домашньої гонкою. Численні друзі, вболівальники і велика частина родини були також на перегонах. Таким чином, всі покладали великі надії на команду і на гонку. На перших тренуваннях все йшло за планом, Енгстлер був серед перших десяти гонщиків і також Чарльз Каки Нг, товариш Франца по команді, добре себе показав, незважаючи на те, що він перший раз брав участь в гонках WTCC.
Під час кваліфікації Енгстлер показував швидку їзду, поки один з гонщиків не врізався в нього, так що він виїхав за межі смуги і змушений був залишити пошкоджений автомобіль LIQUI MOLY BMW в боксі. Він зайняв 17-е місце, а його товариш по команді Чарльз Каки Нг прибув 18-им. У першому заїзді обидва члени команди показали хороший результат. Франц Енгстлер прийшов 11-м в загальному заліку і 7-м в приватному заїзді. Чарльз Каки Нг показав 14-ий результат у загальному заліку та 7-ої в приватному заїзді. Перед фінішем довелося похвилюватися: він зачепив складені шини, але це не позначилося ні на водія, ні на його результаті.
Другий заїзд був дуже бурхливим, привівши до багатьох зіткнень. Також Чарльзу довелося поборотися: його LIQUI MOLY BMW не показало повної потужності. В результаті всіх аварій він прийшов лише 13-им у загальному заліку і 8-им у приватному заїзді. Енгстлер зайняв 9-е місце і таким чином заробив 2 очки, у приватному заїзді він прибув 6-м. Следущие гонки відбудуться через 2 тижні в Португалії.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ, ЯКЩО ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ І КУПУВАТИ ПРОДУКЦIЮ LIQUI MOLY