ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Професійний очищувач - Diesel-System-Intensiv-Reiniger

Професійний очищувач - Diesel-System-Intensiv-Reiniger

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

Професійний очищувач - Diesel-System-Intensiv-Reiniger

Pro-Line Diesel-System-Intensiv-Reiniger & ndash; це високоефективна комбінація присадок, призначена для швидкого та економічного очищення паливної системи дизельних двигунів від нагару, шлаків і відкладень. Спеціальні присадки забезпечують захист від корозії і підвищують займистість палива. Призначений для застосування в усіх дизельних двигунах, оснащених будь-якими системами упорскування палива (в тому числі Common-Rail і насос-форсунка) з метою профілактики та для цілеспрямованого сервісного застосування при нестійкій роботі двигуна, низьку продуктивність, підвищеній димності, а також для усунення детонаційного стукоту . Обсяг для профілактичного та сервісного застосування 1000 мл.

Профілактичне застосування: Додавати до дизельного палива в інтервалах між технічними оглядами двигуна. Однієї ємності 1000 мл досить для 100 л палива.

Сервісне застосування: Слід від'єднати подаючий паливопровід і занурити його у флакон з дизельним очищувачем. Зворотний паливопровід слід при цьому перекрити або занурити його теж у флакон з дизельним очищувачем. Після чого слід запустити двигун і дати попрацювати двигуну на нерозбавленому дизельному очищувачі при різних обертах. Після очищення слід зібрати всі раніше розібрані з'єднання. При сильних забрудненнях процес очищення слід зробити повторно.

Продукт також може застосовуватися в професійних апаратах очищення паливних систем JetClean Tronic і JetClean Plus. Для цього слід залити в апарат 2-3 літра дизельного очищувача. Всі подальші дії детально описані в інструкції по застосуванню апаратів.

Артикул Об'єм Кіл-сть в
упаковці
Маса
бруто, кг
Купити в інтернеті
7561 1 л. 6 0.97 купити

При кліці на "купити" Ви побачите список інтернет-магазинів в яких можна купити даний продукт.