ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Поліроль для велосипеда Bike Glanz-Spruhwachs

Поліроль для велосипеда Bike Glanz-Spruhwachs

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

Поліроль для велосипеда Bike Glanz-Spruhwachs

Для періодичного догляду за лаковими поверхнями, такими як рама, вилка, шолом і інші вело аксесуари. Оновлює задавнену фарбу і приховує дрібні подряпини і потертості. Дуже легко располіровується на лакових поверхнях всіх типів і дає хорошу глибину кольору. Утворений воском захисний шар вирівнює легкі подряпини і консервує лак, захищаючи від атмосферних впливів. Кращий засіб для швидкої підготовки велосипедів в шоу-румах.
 
Рідка поліроль в аерозольній упаковці. При нанесенні і располіровуванні утворює водовідштовхувальне захисне покриття з ефектом блиску.
 
- Дзеркальний блиск
- Оптимальний захист від погодних впливів
- Економно у використанні
- Довгостроковий захист
- Хороша глибина кольору
- Антистатичні властивості
 
Застосування поліролі для велосипеда Bike Glanz-Spruhwachs дозволяє відновити первозданний блиск лакофарбових покриттів і надовго захистити від вологи, сонячних променів та інших впливів, що виникають при експлуатації і зберіганні техніки.
 
Застосування: Велосипед очищають за допомогою Bike Cleaner (артикул 6053) і висушують. Розпилюють віск тонким шаром на оброблювані поверхні, дають висохнути і располіровивують м'якою ганчіркою. Струсити банку перед використанням. Увага: не використовувати на матових лаках. Вказівка: не використовувати на сильно розігрітих поверхнях і при прямому сонячному світлі. Не застосовувати препарат на полікарбонатних і акрилових стеклах.
 

Артикул Об'єм Кіл-сть в
упаковці
Маса
бруто, кг
Купити в інтернеті
6058 0.4 л. 12 0.414 купити

При кліці на "купити" Ви побачите список інтернет-магазинів в яких можна купити даний продукт.