ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
PAG Klimaanlagenol 100 R-1234 YF

PAG Klimaanlagenol 100 R-1234 YF

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

PAG Klimaanlagenol 100 R-1234 YF

Синтетична олива на основі поліалкіленгліколю (PAG). Для змащення, герметизації і охолодження холодильних компресорів або ж контурів холодильного агента в легкових і вантажних автомобілях. Формула чудово поєднується з холодоагентами типів R1234yf і R134a. Є гігроскопічним і вбирає вологу з навколишнього повітря. Тому розлив здійснюється в атмосфері азоту. Задовольняє вимогам найважливіших виробників холодильних компресорів і холодильних установок. Флуоресціююча фарба дозволяє швидко визначити місця витоку за допомогою ультрафіолетової лампи.
 
Властивості:
 
- для холодоагентів типу R1234yf і типу R134a
- чисто синтетичний
- функція охолодження
- гіроскопічний
- запобігає розбуханню ущільнень
- відмінна змащувальна здатність
- флуоресцентний
- сумісно з більш ранніми моделями
- немає небезпеки плутанини через неправильне заповнення
- для кондиціонерів не потрібно другий масляний бак
- double endcapped PAG's
 
Сфера використання: Для змочування ущільнень в контурі холодильного агента перед монтажем, а також для поповнення заводського масла-холодильного агента при ремонті. Крім того, для повторної заправки кондиціонерів легкових і вантажних автомобілів холодоагентом типу R1234yf або типу R134a. Підходить і для гібридних автомобілів, які заправлені R1234yf і в яких застосовуються компресори кондиціонера з ремінним приводом.
Виняток: Автомобілі з компресорами з електричним приводом.
 
Застосування: Для змочування ущільнень при монтажі нанести оливу пензлем, щоб забезпечити хорошу герметичність системи. Щоб долити або замінити оливно-холодильний агент в кондиціонерах легкових або ж вантажних автомобілів, воно заливається в спеціальний дозуючий циліндр і через установку заправки кондиціонерів в контур холодильного агента. При витоку в контурі холодильного агента в автомобілі можна оглянути в темному приміщенні за допомогою ультрафіолетової лампи трубопроводи холодильного агента. За допомогою ультрафіолетового світла жовта флуоресціююча фарба в оливі PAG, яка виступає в місці витоку, стане чітко видимою.
Вказівка: Завжди закривайте оливу після використання, так як воно поглинає вологу з навколишнього повітря. Кондиціонерні оливи PAG забороняється змішувати і утилізувати разом з відпрацьованою оливою відомого походження, як, наприклад, моторними і трансмісійними оливами. Кондиціонерні оливи PAG необхідно збирати окремо і утилізувати відповідно до маркування відходів (дивись паспорт безпеки).

Артикул Об'єм Кіл-сть в
упаковці
Маса
бруто, кг
Купити в інтернеті
20736 0.25 л. 6 0.31

При кліці на "купити" Ви побачите список інтернет-магазинів в яких можна купити даний продукт.