ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Мережева концепція

Мережева концепція

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ, ЯКЩО ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ І КУПУВАТИ ПРОДУКЦIЮ LIQUI MOLY

Реєстрація

Пропозицій багато…

КОМУ МОЖНА ДОВІРЯТИ?

Як збільшити прибуток автосервісу?

 

Чому одні сервіси займаються бізнесом, інші «ремеслом»? Як залучити платоспроможного клієнта? Як організувати чергу постійних клієнтів?

 

З чого почати? Які технології застосовувати? Як правильно обладнати пост? Які можна надавати послуги? Як збільшити середній чек техобслуговування? Як збільшити рентабельність послуг? Втомилися шукати порядного партнера?

 

Тоді ми будемо раді стати вашим партнером

 

 

Звернення керівника відділу розвитку мережевої концепції АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІС LIQUI MOLY

 

Шановний керівник!

 

Фото_бондарь_р.jpgКомпанія ТОВ Каміон-Оіл, що є ексклюзивним постачальником продукції ТМ LIQUI MOLY на території України, пропонує Вам ознайомитися з мережевої концепцією Авторизованих пунктів заміни масел і технологічних рідин під назвою АПЗМ LIQUI MOLY. АВТОРИЗОВАНИЙ СЕРВІС

 

Використовуючи європейський досвід мережі ТМ LIQUI MOLY, компанією була розроблена і адаптована єдина технологія обслуговування технологічних рідин, яка вже успішно працює на & nbsp; 43 працюючих партнерських авторизованих сервісів по Україні.

 

Даний підхід дозволить Вам в мінімальні терміни правильно і прибутково організувати пункт (пост) з надання понад 40 видів послуг з діагностики, контролю і заміни всіх технологічних рідин і мастильних матеріалів в різних вузлах автомобіля, таких як ДВИГУН, АКПП, МКПП, ДІФЕРІНЦАЛ, роздавальної коробки, СИСТЕМИ ОХОЛОДЖЕННЯ, СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ, Гальмівна система, гідропідсилювач керма, а також профілактичної чищення ПАЛИВНОЇ СИСТЕМИ вприскування в розрізі Вашого сервісу без додаткових переробок і мінімальних інвестицій

 

Авторизовані пунктів заміні олив и технологічних рідін під назв АПЗМ LIQUI MOLY. авторизований сервіс

 

Відпрацьовані нами єдині корпоративні правила, і стандарти обслуговування дадуть Вам можливість збільшити кількість замовлень, середній чек, число звернень клієнтів і отримати відповідні послуги на рівні європейських стандартів: мінімальному часу на обслуговування і професійному консультуванні знаданням гарантії на дані види послуг.

 

 

Натисніть сюди, щоб дізнатися більше про проект

 

Що про нас говорять партнери?

 

Несколько лет назад мы продавали масла, фильтры и запасных части только через свой автомагазин. Но постепенно поток постоянных клиентов уменьшался из-за отсутствия услуг по замене масел, фильтров и других расходных материалов. Благодаря компании «Камион-Оил», мы вначале оборудовали два поста под техобслуживание и предложили нашим клиентам регламентированный спектр услуг. Прошли обучения на их авторизованном сервисе. Параллельно компания разработала макеты брендирования нашего сервиса, что позволило мне выделиться по сравнению с конкурентами. На сегодняшний день у меня комплексный сервис, но львиная доля прибыли лежит в системном техобслуживании постоянных клиентов. Спасибо компании за сотрудничество!

 

Чубатый Игорь,

директор автосервісу,м.Тернопіль

 

 

Читати всі відгуки

Подивитись Авторізований сервіс у вашому регіоні

Послуги Авторізованого сервісу

 

 

 

Замовте зворотній зв'язок

Для больш детального ознайомлення з проектом ""LIQUI MOLY. АВТОРІЗОВАНИЙ СЕРВІС"" прохання залишити заявку на горячій лінії 0800211011 або заповнити регістраційну анкету для зворотнього зв'язку

 

 


ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ, ЯКЩО ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ І КУПУВАТИ ПРОДУКЦIЮ LIQUI MOLY

Реєстрація