ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Marine Fully Synthetic 2T Motor Oil

Marine Fully Synthetic 2T Motor Oil

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

Marine Fully Synthetic 2T Motor Oil

Marine Fully Synthetic 2T Motor Oil високоефективна синтетична моторна олива для 2-тактних підвісних човнових двигунів, що володіє швидким біологічним розкладанням (випробування CEC L-33-T-82: за 21 днів 80%). Високоякісні базові оливи і спеціальні присадки гарантують чудове змащення, високу надійність роботи і чудовий захист від зносу і корозії. Оптимальна чистота двигуна. Запобігає самозайманню від розпечених ділянок камери згоряння, забезпечує бездимне згоряння. Має допуск TC-W3 Performance.

Властивості - оптимальне змащення при всіх умовах застосування - не допускає відкладень при згорянні - біологічно розкладається - високий захист від зносу - згорає без диму - не допускає самозапалювання - відмінний захист від корозії

Сфера використання: Для 2-тактних двигунів з повітряним і водяним охолодженням як з роздільною, так і зі змішаною системою змащення. Дуже добре підходить для двигунів великої потужності. Біологічне розкладання (випробування CEC L-33-T-82: за 21 день 80%) Застосування Для роздільних і змішаних систем змащення 2-тактних двигунів. Пропорція змішування відповідно до інструкції виробника двигуна.

Класифікації: NMMA TC-W3

Артикул Об'єм Кіл-сть в
упаковці
Маса
бруто, кг
Купити в інтернеті
25021 1 л. 6 0.99

При кліці на "купити" Ви побачите список інтернет-магазинів в яких можна купити даний продукт.