ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Hydraulikol HLP 22

Hydraulikol HLP 22

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

Hydraulikol HLP 22

Високоефективна гідравлічна олива з високоякісних рафінатів. Завдяки високій термічній стабільності базових олив процес старіння помітно знижується навіть при підвищених температурах. Це сприяє у вирішальній мірі зниженню шламоутворенню, підвищенню чистоти і надійності гідравлічних систем. Завдяки відмінній стійкості до окислення можливий тривалий термін служби оливи (терміни заміни). Відмінна технологія захисту від зносу працює як при низьких, так і при високих рівнях навантаження. Хороша антикорозійна здатність навіть в присутності води. Тим самим гідравлічні компоненти отримують оптимальний захист при будь-яких умовах експлуатації. Відповідно до маркуванням DIN 51524, частина 2: HLP 22
 
Властивості: 
 
- стабільно до оксидації
- найвища термічна стабільність
- високий прийом навантаження
- хороший захист від корозії
- висока стійкість
- запобігає утворенню піни
- стабільність мастильної плівки
- нейтрально до звичних ущільнень
- оптимальна стабільність до старіння
 
Сфера використання: Для застосування в гідравлічних системах мобільних і стаціонарних будівельних, лісогосподарських та сільськогосподарських машин типу екскаваторів, тягачів і тощо, ліфтів, промислових і металообробних верстатів, дроворуби, підйомних платформ і пресів і тощо. Завдяки хорошій сумісності матеріалів ця гідравлічна олива LIQUI MOLY може використовуватися в більшості застосовуючих насосних систем в гідравлічних пристроях. Крім цього, ця гідравлічна олива може використовуватися з усіма ущільнювальними матеріалами і лакофарбовим покриттям, сумісними з мінеральними оливами. 
 
Застосування: Необхідно дотримуватися специфікації і приписи виробника агрегату або ж автомобіля. Оптимальна ефективність можлива тільки при використанні чистого, незмішаного з іншими, продукту.
 
 

Класифікації: DIN 51524 HLP 22

Артикул Об'єм Кіл-сть в
упаковці
Маса
бруто, кг
Купити в інтернеті
6954 1 л. 6 0.96
4719 20 л. 1 18 купити
4131 205 л. 1 191

При кліці на "купити" Ви побачите список інтернет-магазинів в яких можна купити даний продукт.