ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

ВІДГУКИ

ЩО КАЖУТЬ ПРО ПРОДУКЦІЮ
LIQUI MOLY?

 • Оставляю свой отзыв !!! Отличный сервис, отличная продукция и содержательные, молниеносные ответы на интересующие нас всех тут вопросы !!! Личное ОГРОМНОЕ спасибо и уважение --- admin за организацию и работу форума !!!!!!!!!!!!!! Побольше бы было таких людей !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Саня | Користувач форуму

ІНФОЗОНА

НОВИНИ

ПОДИВИТИСЬ ВСЕ
ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ SPECIAL TEC DX1 5W-30 4л -15%

SPECIAL TEC DX1 5W-30 4л -15%

З 18.07.2022 по 18.08.2022* р. по всій Україні проходить акція на моторну оливу SPECIAL TEC DX1 5W-30 4л зі знижкою -15%!

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ OPTIMAL HT SYNTH 5W-30 та 5W-40 зі знижкою -15%

OPTIMAL HT SYNTH 5W-30 та 5W-40 зі знижкою -15%

З 23.06.2022 по 23.07.2022* року по всій Україні проходить акція на моторні оливи серії OPTIMAL HT SYNTH 5W-30 та 5W-40: купуй 4л моторної ...

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ LIQUI MOLY представляє 2 нових продукти для електромобілів

LIQUI MOLY представляє 2 нових продукти для електромобілів

Компанія LIQUI MOLY, німецький виробник моторних олив та автохімії, випускає на ринок 2 нових продукти серії e-mobility для електромобілів: ...

СТАТТІ

ПОДИВИТИСЬ ВСЕ
 1. Міфоліквідація 2.0 від LIQUI MOLY

  Міфоліквідація 2.0 від LIQUI MOLY

  Ми помічаємо, що схильні вірити авто-міфам, як ті, хто нещодавно придбав автівку, так і досвідчені автомобілісти. Оскільки недостовірна інформація може зашкодити важливим вузлам автівки та є безпосередньою загрозою безпеки водія, - LIQUI MOLY Україна знову взялись за розвінчування найпоширеніших міфів, пов'язаних з доглядом за авто.

 2. Найкращі продукти LIQUI MOLY для Haas F1 Team

  Найкращі продукти LIQUI MOLY для Haas F1 Team

  Премиальное качество LIQUI MOLY отвечает самым высоким требованиям Формулы-1. Тот факт, что LIQUI MOLY предлагает абсолютное качество в ассортименте из более чем 4000 наименований, конечно не для кого не секрет, но кто знал, что команда Haas F1 Team также полагается на нашу продукцию в своей повседневной работе на трассе? Команда Haas F1 ...

 3. Економимо пальне разом з LIQUI MOLY

  Економимо пальне разом з LIQUI MOLY

  У багатьох населених пунктах країни зараз серйозні проблеми з паливом. Навіть там, де не ведуться активні бойові дії, зараз із ним значні перебої. Складнощі на ринку пального виникли через розбомблені нафтобази і нафтопереробний завод, а також внаслідок складної логістики з європейських країн. Бензин чи дизель на АЗС купити можна, але ...

Діаграма, що відображає успіх торгової марки LIQUI MOLY, різко йде вгору. Відбувається динамічне зростання частки ринку і обсягів продажів, що є результатом незмінною ринкової політики і послідовної концепції збуту, орієнтованих на конкретного покупця. Кожен автомобіліст може отримати вигоду від чіткої тенденції зростання цієї торгової марки. Водій автомобіля знає продукцію LIQUI MOLY не тільки як торгову марку олив і присадок. Наші продукти завжди гарантували збереження як зовнішнього вигляду Вашого автомобіля, так і його технічних показників. Ми пропонуємо повний асортимент присадок, моторних олив, автокосметики та сервісного обладнання для торгівлі, заправних станцій і майстерень.

Двигуни стають все більш досконалими, чутливими і, тим самим, більш вимогливими. Для того, щоб повною мірою використовувати їх експлуатаційні характеристики - і в першу чергу забезпечити їх збереження - двигуни потребують інтенсивного догляду. Тому в наших дослідницьких лабораторіях розробляються спеціальні продукти для оптимізації роботи сучасних автомобільних технологій. Скорочення кількості викиду шкідливих речовин, економія палива і оливи за рахунок використання присадок, каністри з можливістю вторинного використання, розпилювальні балончики без застосування газу, шкідливого для озонового шару, свідчать про те, що активний захист навколишнього середовища є центральною темою для LIQUI MOLY.

Завдяки нашому сервісу Ви заощадите на витратах на утримання великого складу. Достатньо телефонного дзвінка - і в найближчий час Ваш склад і полички Ваших стелажів будуть знову належним чином заповнені.  Хто більше знає, той здатний більше продати. На навчальних семінарах, що проводяться на місцях, ми демонструємо Вашим продавцям, як кваліфіковано і з найбільшою вигодою для Вас продавати наш товар. LIQUI MOLY діє з напором: надаючи значні кошти на рекламу, активно і багатобарвна представляючи себе в найважливіших засобах масової інформації в необмежених масштабах, з величезною шириною захвату. Так LIQUI MOLY домагається популярності на ринку і користуються попитом у мільйонів водіїв автомобілів.

Об'єктивні тести постійно доводять ефективність і надійність нашої продукції. Частина нашої продукції, в тому числі засоби LIQUI MOLY по догляду за лаковими покриттями, була піддана ретельній перевірці організацією по захисту навколишнього середовища DEKRA. Слідом за цим будуть перевірені й інші наші продукти. На LIQUI MOLY можна покластися. Наші оливи отримали сертифікат експлуатаційної екологічної перевірки Європейського Співтовариства. Компанія LIQUI MOLY сертифікована по DIN-ISO 9001.

Ми забезпечимо Вам підтримку, наприклад, шляхом проведення навчальних семінарів, представлення нових продуктів, оформлення вітрин і магазинів і т.д. Консультант по продукції компанії LIQUI MOLY проінформує Ваших клієнтів з усіх потрібних питань. Він знає все про моторні оливи і подбає про швидкий збут товару. Крім того, у Вашому розпорядженні різноманітний вибір рекламних матеріалів: зовнішня реклама і освітлення прилавків, банера, дизайн брендування фірмових автомобілів, плакати, зразки рекламних публікацій, проспекти, ярлички для зміни масла і т.д.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ, ЯКЩО ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ І КУПУВАТИ ПРОДУКЦIЮ LIQUI MOLY

Реєстрація