ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Getriebe-Hydraulikol TO-4 SAE 10W

Getriebe-Hydraulikol TO-4 SAE 10W

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

Getriebe-Hydraulikol TO-4 SAE 10W

Високоефективна багатофункціональна олива з високоякісних рафінатів. Завдяки високій термічній стабільності базових олив процес старіння помітно знижується навіть при підвищених температурах. Це сприяє у вирішальній мірі зниження утворення шламу, а також підвищенню чистоти і надійності коробок передач і гідравлічних систем. Завдяки відмінній стійкості до окислення можливий тривалий термін служби оливи (терміни заміни). Відмінна технологія захисту від зносу працює як при низьких, так і при високих рівнях навантаження. Спеціальні присадки забезпечують більш тривалий термін служби муфт зчеплення, що працюють в оливі, і надійне функціювання мокрих гальм. 
 
Сфера використання: Спеціально розроблені для будівельних машин відповідно до високих вимог CATERPILLAR, ALLISON і KOMATSU. Для коробок передач, що перемикаються під навантаженням, роздавальних коробок, кінцевих ланок і гідравлічних систем, в яких виробником пропонується мастильний матеріал цієї специфікації.
 
Застосування: Необхідно дотримуватися специфікації і приписи виробника агрегату або ж автомобіля. Оптимальна ефективність можлива тільки при використанні в незмішаному стані.
 

Артикул Об'єм Кіл-сть в
упаковці
Маса
бруто, кг
Купити в інтернеті
4447 20 л. 1 19.16
4450 60 л. 1 55.94
4493 205 л. 1 191

При кліці на "купити" Ви побачите список інтернет-магазинів в яких можна купити даний продукт.