ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Герметик для ремонту шин велосипеда Bike Tyre Fix

Герметик для ремонту шин велосипеда Bike Tyre Fix

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

Герметик для ремонту шин велосипеда Bike Tyre Fix

Спеціальна хімічна комбінація речовин для першої допомоги при проколах велосипедних шин без їх демонтажу. Для стандартних і безкамерних шин 21-28 дюймів в діаметрі. Ремонтує шини без разбортовування. Не застосовувати препарат при розривах або при зісковзуванні з обода.
 
Хімічна комбінація речовин на основі каучуку в аерозольній упаковці. Вводиться всередину шини, проникає в пошкодження від проколів, обволікає шину зсередини, створюючи при цьому герметичність.
 
- Допомога при проколі без демонтажу
- Простота у використанні
- Використовується при діаметрах 21-28 '
- Можливий подальший ремонт шини
 
Використання герметика для ремонту шин велосипеда Bike Tyre Fix дозволить відчувати себе впевненим у далеких поїздках, а в разі виникнення проколів колеса, легко і швидко відремонтувати шину велосипеда без розбирання.
 
Застосування: 1. По можливості видалити причину проколу (наприклад, цвяхи, гвинти). 2. Встановити колесо в положення, коли вентиль в самому верху і повністю стравити залишки повітря. 3. Добре струсити флакон. 4. Одягти перехідник балона на вентиль, натиснути строго уздовж осі вентиля і дочекатися повного виходу засобу з балону. 5. Видалити банку і витерти надлишки. 6. Накачати колесо до нормального тиску. 7. Можна їхати, щоб засіб міг розподілятися рівномірно. Протягом 10 хвилин пошкодження буде заклеєно. 8. Проконтролюйте тиск і підкачайте колесо при необхідності. Вказівка: не забудьте відремонтувати шину після прибуття на стоянку.

Артикул Об'єм Кіл-сть в
упаковці
Маса
бруто, кг
Купити в інтернеті
6056 0.075 л. 6 0.095 купити

При кліці на "купити" Ви побачите список інтернет-магазинів в яких можна купити даний продукт.