ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Coolant Ready Mix RAF 11

Coolant Ready Mix RAF 11

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

Coolant Ready Mix RAF 11

Coolant Ready Mix RAF11 - це готова до застосування суміш на основі етиленгліколю. Антифриз не містить аміни, нітрити і фосфати і завдяки своєму особливому пакету інгібіторів чудовий захист від морозу, іржі і перегріву. Завдяки цьому забезпечується надійна експлуатація автомобіля круглий рік.
 
Властивості:
 
- запобігає несправності в роботі
- не містить амінів, нітритів і фосфатів
- придатне до негайного застосування
- відмінний захист від корозії
- відмінний захист від перегріву
- запобігає замерзанню системи охолодження
- для продовжених інтервалів зміни (виконувати приписи виробника)
 
Сфера використання: Підходить для всіх систем охолодження і двигунів (вкл. алюмінієві двигуни) в легкових, вантажних автомобілях, автобусах, сільськогосподарських машинах, а також стаціонарних двигунах і агрегатах, яким потрібен захист системи охолодження такої якості.
 
Застосування: Очистити систему охолодження за допомогою очищувача для радіаторів LIQUI MOLY Kühlerreiniger, арт. 1994. Потім спорожнити систему охолодження, промити достатньою кількістю води і заповнити Coolant Ready Mix RAF11. Утилізація відповідно до місцевих приписів. Інтервал між замінами відповідно до приписів виробника. Coolant Ready Mix RAF11 можна змішувати і поєднувати з антифризами що містять силікати,  якості відповідно до позначенням VW G11 стандарту VW TL 774-C (антифриз LIQUI MOLY Kühlerfrostschutz KFS 11) або з не містять силікатів антифризами оригінальних продуктів відповідно до стандарту VW TL 774-D / F (антифриз LIQUI MOLY Kühlerfrostschutz KFS 12 Plus або Coolant Ready Mix RAF 12 Plus).
 
 

Артикул Об'єм Кіл-сть в
упаковці
Маса
бруто, кг
Купити в інтернеті
20660 1 л. 6 0.96

При кліці на "купити" Ви побачите список інтернет-магазинів в яких можна купити даний продукт.