ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Бізнес з LIQUI MOLY

Бізнес з LIQUI MOLY

 

ПОСТІЙНИЙ
БІЗНЕС ДЛЯ
МАЙСТЕРНІ І
МАГАЗИНУКОНЦЕПЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ LIQUI MOLY.

Діаграма, що відображає успіх торгової марки LIQUI MOLY, різко йде вгору. Відбувається динамічне зростання частки ринку і обсягів продажів, що є результатом незмінною ринкової політики і послідовної концепції збуту, орієнтованих на конкретного покупця. Кожен автомобіліст може отримати вигоду від чіткої тенденції зростання цій динамічно розвивається торгової марки. Водій автомобіля знає продукцію LIQUI MOLY не тільки як торгову марку масел і присадок. Наші продукти завжди гарантували збереження як зовнішнього вигляду Вашого автомобіля, так і його технічних показників. Ми пропонуємо повний асортимент присадок, моторних мастил, автокосметики та сервісного обладнання для торгівлі, заправних станцій і майстерень.


КОНЦЕПЦІЯ ТОВАРІВ LIQUI MOLY.

Двигуни стають все більш досконалими, чутливими і, тим самим, більш вимогливими. Для того, щоб повною мірою використовувати їх експлуатаційні характеристики - і в першу чергу забезпечити їх збереження - двигуни потребують інтенсивного догляду. Тому в наших дослідницьких лабораторіях розробляються спеціальні продукти для оптимізації роботи сучасних автомобільних технологій. 

МИ ПРИДІЛЯЄМО ВИЛИКУ УВАГУ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА.

Скорочення кількості викиду шкідливих речовин, економія палива і масла за рахунок використання присадок, каністри з можливістю вторинного використання, концепції утилізації відпрацьованого масла і порожніх каністр, розпилювальні балончики без застосування газу, шкідливого для озонового шару, свідчать про те, що активний захист навколишнього середовища є центральною темою для LIQUI MOLY.
 

КОНЦЕПЦІЯ СЕРВИСУ НА LIQUI MOLY.

Наша мобільна і надійна бригада співробітників виїзної служби і наші багатосторонні можливості підтримки замовника полегшують Ваше життя і Ваш бізнес. Наприклад, за рахунок уважного обслуговування клієнтів і завдяки активній участі в фірмових виставках. Це реальне партнерство на місцях.
 

СЛОВОМ І ДІЛОМ.

Завдяки нашому спеціальному сервісу Ви заощадите дорогі витрати на утримання великої складу. Досить телефонного дзвінка - і в найближчий час Ваш склад і полки Ваших стелажів будуть знову належним чином заповнені. Хто більше знає, той здатний більше продати. На навчальних семінарах, що проводяться на місцях, ми демонструємо Вашим продавцям, як кваліфіковано і з найбільшою вигодою для Вас продавати наш товар.
 

РЕКЛАМНАА КОНЦЕПЦІЯ LIQUI MOLY.

LIQUI MOLY діє з напором: надаючи значні кошти на рекламу, активно і багатобарвна представляючи себе в найважливіших засобах масової інформації в необмежених масштабах, з величезною шириною захвату. Так LIQUI MOLY домагається популярності на ринку і користуються попитом у мільйонів водіїв автомобілів. LIQUI MOLY - марка, активно діюча в спорті. Стратегічно спрямована діяльність в спорті забезпечує торгову марку динамічність, дозволяє досягти популярності на ринку.


 

ПЕРЕВІРЕНА РОБОТА.

Об'єктивні тести постійно доводять ефективність і надійність нашої продукції. Частина нашої продукції, в тому числі кошти LIQUI MOLY по догляду за лаковими покриттями, була піддана ретельній перевірці організацією по захисту навколишнього середовища DEKRA. Слідом за цим будуть перевірені й інші наші продукти. На LIQUI MOLY можна покластися. Наші масла ще в 1947 році отримали сертифікат експлуатаційної екологічної перевірки Європейського Співтовариства. Фірма LIQUI MOLY сертифікована по DIN-ISO 9001

 

 


 

КОНЦЕПЦІЯ РОЗМІЩЕННЯ ТОВАРУ LIQUIMOLY.

Понад 60% рішень про покупку того чи іншого товару приймаються безпосередньо на місці продажу. Це означає: оптимальне розміщення товару вирішує все! Тому MOLY розробила для своїх торгових партнерів професійну систему розміщення товару на основі найсучасніших знань в області психології торгівлі. Це гарантує найбільш ефективне і економічне використання наявних торгових площ.

 

КОНЦЕПЦІЯ ПІДТРИМКИ ТОРГОВИХ ПАРТНЕРІВ LIQUIMOLY.

Ми забезпечимо Вам підтримку, наприклад, шляхом проведення презентаційних днів (з найшвидшим в світі автомобілем марки ""Фольксваген-Жук""), шляхом подання нових продуктів, оформлення вітрин і магазинів і т.д.
Консультант по продукції фірми LIQUI MOLY проінформує Ваших клієнтів з усіх потрібних питань. Він знає все про моторних маслах і подбає про швидке збуті товару. Крім того, у Вашому розпорядженні різноманітний вибір рекламних і декоративних засобів: зовнішня ілюмінація і освітлення прилавків, натяжні стрічки, наклейки для фірмових автомобілів, плакати, зразки рекламних публікацій, проспекти, ярлички для зміни масла і т.д.

Дивовижний світ LIQUI MOLY.

Наші привабливі декоративні елементи забезпечать необхідний ""ефект вітання"". Це сподобається Вашим клієнтам і буде сприяти вчиненню спонтанних покупок. У нас є всі засоби для залучення покупця в Ваш магазин, що є гарантією додаткових покупок. Наприклад, найшвидший у світі автомобіль марки ""Фольксваген-Жук"" LIQUI MOLY: 665 к.с., максимальна швидкість 306 км / год, розгін з 0 до 100 км / год за 2,34 секунди.