ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Безбарвне мастило-силікон Pro-Line Silikon-Spray

Безбарвне мастило-силікон Pro-Line Silikon-Spray

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

Безбарвне мастило-силікон Pro-Line Silikon-Spray

Для універсального застосування на поверхнях із пластику, гуми, металу, дерева і т.д. для усунення тяжкого перебігу, писку, скрипу і для тривалого захисту поверхонь. Може використовуватися для полегшення монтажу, наприклад гумових шлангів, відбійників або обмежувачів ходу.
 
Часті області використання: бампера, решітки радіатора, спойлери, молдинги, вінілові даху проти старіння і охрупчивания. Захищає від примерзання ущільнення дверей, капотів, кришок багажника і т.п. Захищає електрообладнання та контакти від вологи і води, змащує напрямні люків. Запобігає писк і заїдання між різнорідними матеріалами, наприклад металлпластік і т.д.
 
Силіконовий спрей - що не містить мінеральних масел і жирів засіб для змащення, поділу та запобігання поверхонь на базі силікону. Для використання всередині і зовні автомобіля. Змащує, захищає, доглядає і консервує поверхні. Володіє антистатичними властивостями, не притягає пил. Усуває скрипи і писк, тяжкий перебіг і дає тривалий захист від зносу. Універсально використовується при роботах, в яких небажано використання нафто- і жиросодержащих мастильних матеріалів.
 
- речовин, що здатні при зварюванні в середовищі захисного газу
- Мастило для напрямних люків, систем важелів карбюраторів, дверей
- Для шарнірів вікон
- Доглядає і оберігає пластмаси та гуми
- Усуває сторонні шуми пластикових панелей
- Проникаючий і ізолюючий
- Приємно пахне
- Забезпечує чистоту при використанні
 
Використання Pro-line Silicon-Spray допомагає швидко і легко змастити вузли з пластиковими або гумовими елементами, забезпечуючи їх довгий термін служби.
 
Застосування: Розпорошити рівномірно на поверхні в необхідній кількості. Не обробляти поблизу лакових поверхонь. Не застосовувати препарат на предметах, які мають контакт з харчовими продуктами. Відкидна трубочка сприяє правильному розпорошення в кожному конкретному випадку. При закритій трубочці можливо розпорошення по великих площах. Розпилення можливо при будь-якому положенні балона.

Артикул Об'єм Кіл-сть в
упаковці
Маса
бруто, кг
Купити в інтернеті
7389 0.4 л. 6 0.335 купити

При кліці на "купити" Ви побачите список інтернет-магазинів в яких можна купити даний продукт.