ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Автокосметика

Автокосметика

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

Автокосметика

Компанія Liqui Moly зарекомендувала себе одним з кращих європейських виробників засобів по догляду за автомобілем. Уже кілька років поспіль компанія є переможцем в номінації «Краща програма для СТО від виробників паливно-мастильних матеріалів» і «Брендом року в сегменті Автохімія», згідно видавничому дому «Автомобільне час», автомобільних ЗМІ та інтернет-порталів.
Продукція бренду створюється безпосередньо на заводах в Німеччині. Автокосметична кошти Liqui Moly відповідають міжнародним стандартам якості.
Асортимент автокосметика Liqui Moly
В даному розділі вибору покупців представлені комплекси хімічних засобів, за допомогою яких водії можуть покращувати експлуатаційні властивості автомобіля. Тут Ви знайдете засоби по догляду за авто, що володіють миючими, миючими, захисними, полирующими, герметизирующими властивостями:
• Автокосметична кошти для догляду за поверхнею кузова представлені різними полиролями, ліквідаторами подряпин, миючими засобами, за допомогою яких можна видаляти сліди корозії і іржі з бампера.
• Автокосметична кошти для догляду за шкіряними, пластиковими та металевими деталями салону представлені лосьйонами, нейтрализаторами запахів і гелями.
• Автокосметична лінія по догляду за склом включає антизапрівач, професійні рідини в бочок омивача, спеціальні хустки для очищення з мікрофібри, губки для видалення слідів від комах. Застосовуються для видалення нальотів пилу і бруду. Покращують видимість і підвищують безпеку водія і пасажирів під час руху. Перевага очищувачів Liqui Moly в тому, що вони не тільки очищають скляні і дзеркальні поверхні, але і в подальшому перешкоджають забрудненню.
 
Застосовуючи засоби по догляду за автомобілем Liqui Moly, Ви зможете підтримувати привабливий зовнішній вигляд авто і підтримувати чистоту в салоні.

 

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ, ЯКЩО ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ І КУПУВАТИ ПРОДУКЦIЮ LIQUI MOLY

Реєстрація