колір відпрацьованого трансмісійного мастила

LIQUI MOLY - Масла, присадки, автохимимя, автокосметика, смазки.

Модератори: Teacher, Ols, VladSolo, admin

Відповісти
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

колір відпрацьованого трансмісійного мастила

Повідомлення sergio1965 »

Здраствуйте.
Злив відпрацьоване трансмісійне мастило Shell Spirax 80W-90 з роздавальної коробки Hyundai Tucson (ще те, що було залито на автозаводі, регламентна заміна при 90000 км) і побачив в ньому якийсь "металізований компонент", тобто, мастило переливалося ніби-то як дрібнодисперсним бронзовим наповнювачем. В роздавальній коробці немає бронзових синхронізаторів як в КПП, зношення яких могло би дати таке забарвлення. Правда, регламентний пробіг 90000 км, коли мало би мінятися мастило, я дещо перевищив (моя неуважність). В чому може бути причина і на скільки це погано ?
Буду вдячний за відповідь.
Аватар користувача
d.lus
Модератор
Модератор
Повідомлень: 526
З нами з: 13 лютого 2015, 11:28

Re: колір відпрацьованого трансмісійного мастила

Повідомлення d.lus »

Доброго дня.
Можливо це таки результат притирання шестерень роздавальної коробки - інших варіантів я не бачу. А колір тих часток в маслі може бути дещо оманливим, залежати від освітлення тощо.
Якщо сторонні шуми та звуки відсутні, я б залив нове масло та додав протизносну присадку Getriebeoil Additiv
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: колір відпрацьованого трансмісійного мастила

Повідомлення sergio1965 »

Добрий день.
Продукти притирання або спрацювання шестерень намагнічуються і мали би бути на магнітній пробці зливного отвору. Але якщо вони залишилися в мастилі, то значить, що вони не намагнічуються і це продукти іншого походження. Я думаю, що це очевидно. А от якого походження, це питання...
Аватар користувача
d.lus
Модератор
Модератор
Повідомлень: 526
З нами з: 13 лютого 2015, 11:28

Re: колір відпрацьованого трансмісійного мастила

Повідомлення d.lus »

Я, на жаль, не знаю чи пробка у вас магнітна.
Також, на жаль, немає інформації щодо всіх матеріалів, що застосовуються у вашій коробці. В ідеалі, звісно, ніяких домішок бути не має. Однак, якщо це оригінальне масло, що було залито з заводу, то можу припустити наявність невеличкої кількості дрібної стружки.
Відповісти