ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ, ПРОСИМО ВАС ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

АБО АВТОІЗІРУЙТЕСЬ, ЩОБ ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ

РЕЄСТРАЦІЯ
ЗАБУЛИ ПАРОЛЬ?
Антифрікційна присадка в трансмісійну оливу

Антифрікційна присадка в трансмісійну оливу

ЗНАЄТЕ ЯКУ ОЛИВУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО АВТО?

підбір олив online

Антифрікційна присадка в трансмісійну оливу

Присадка на основі дисульфіду молібдену (MoS2) спеціально призначена для механічних коробок передач і диференціалів. Значно знижує знос і температуру в зоні тертя. Як наслідок, більш м'яке перемикання передач, коробка працює плавніше і тихіше, менше нагрівається в процесі роботи. При додаванні присадки в старі коробки передач і диференціали, за рахунок згладжування профілю зубів, значно поліпшується їхня робота, підвищується плавність перемикання передач і ефективність роботи. Завдяки MoS2 підвищується експлуатаційна надійність вузла і якість його роботи. Використовується при кожній заміні оливи МКПП.
Оптимальна ємність для вантажних автомобілів.
 
Містить дрібнодисперсний дисульфід молібдену, що має самінарную структуру і ефективно знижує коефіцієнт тертя і знос. Частинки дисульфіду молібдену покривають поверхню тертя, забивають мікронерівності і запобігають контакт металлметалл, ліквідуючи можливість задирів і прихватов при високих навантаженнях, коли захисних властивостей масла недостатньо.
 
- Знижує тертя і знос
- Покращує чіткість перемикання передач
- Зберігає стабільність властивостей при тривалих високих навантаженнях
- Підвищує надійність роботи трансмісії
- Знижує шуми при роботі трансмісії
- Підвищує плавність перемикання передач
- Забезпечує оптимальну роботу трансмісії
 
Використання Pro-Line Getriebeoil-Additiv при кожній заміні оливи дозволяє продовжити термін експлуатації МКПП вантажних автомобілів і уникнути потенційних витрат по ремонту трансмісії.
 
Застосування: Присадка повністю сумісна як з мінеральними, так і з повністю синтетичними оливами. Один тюбик присадки розрахований на 15 л трансмісійної оливи (відповідає концентрації приблизно 1%), при жорстких режимах експлуатації автомобіля концентрацію присадки необхідно збільшити вдвічі (до 2%). Важливо: через ефект зниження тертя присадка не може бути застосована для автоматичних коробок передач, диференціалів підвищеного тертя і трансмісій з ""мокрими"" гальмами.

Артикул Об'єм Кіл-сть в
упаковці
Маса
бруто, кг
Купити в інтернеті
5198 0.15 л. 12 0.15 купити

При кліці на "купити" Ви побачите список інтернет-магазинів в яких можна купити даний продукт.