Масла на Туксон

LIQUI MOLY - Масла, присадки, автохимимя, автокосметика, смазки.

Модератори: Teacher, Ols, VladSolo, admin

Відповісти
Аватар користувача
admin
Администратор
Администратор
Повідомлень: 6859
З нами з: 11 квітня 2007, 00:00
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Масла на Туксон

Повідомлення admin »

Понял Вас. Но, раз уж так мыслите, то Ваш вариант скорее Optimal Synth SAE 5W-40 (арт.3926). Именно этот вариант является оптимальным для Вас по соотношению цена/качество (необходимые свойства).

Зображення
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: Масла на Туксон

Повідомлення sergio1965 »

Здраствуйте !
Те, що пробіг автомобіля є основним критерієм для заміни моторного мастила, всім зрозуміло. Але звісно ж, що умови експлуатації на один і той же пробіг бувають абсолютно різними. Чи є якісь методи умовно-прогнозного визначення стану моторного мастила (його залишкового ресурсу) по кольору та прозорості мастила ? Знаю метод з нанесенням краплі мастила на фільтрувальний папір. Можливо, є ще якісь "експрес-методи", що дозволять відкоригувати термін заміни мастила ?
Аватар користувача
admin
Администратор
Администратор
Повідомлень: 6859
З нами з: 11 квітня 2007, 00:00
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Масла на Туксон

Повідомлення admin »

Здравствуйте. Всё верно говорите, факторов масса. К сожалению, в кустарных условиях, без лабораторного анализа, можно только косвенно судить о состоянии моторного масла. Даже тот факт, что масло потемнело, ещё не говорит что его срочно нужно менять. Да, есть экспресс-тесты. Специальные "лакмусовые" листы для оценки состояния масла (по наличию воды, бензина и т.д.) в масле. Мы даже думали их как-то использовать в маркетинговых целях. Но, такие тесты не оправдано дороги. На данный момент в продаже у нас найти очень сложно.
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: Масла на Туксон

Повідомлення sergio1965 »

Здраствуйте ! Сталося так, що одні люди, побачивши у мене в гаражі порожні каністри з-під мастил Liqui Moly, захотіли мені віддячити за деякі мої справи та подарували мені мастило Optimal 10w-40. Безумовно, я був радий подарунку, але піднявши наше з вами спілкування на цьому форумі, я побачив, що ви мені радили як оптимальний варіант Optimal Synth 5w-40. Але не викидати ж подарунок... І я подумав, що якщо я їздив на напів-синтетичному мастилі Leichtlauf SAE 10w-40 MoS2, то можу в теплу пору року 5-6 тис. км проїхати і на Optimal 10w-40. Тим більше, що виробник до основи, напів-синтетика це чи синтетика, ніяких вимог не надає. Головне - API не нижче SL. Правда, рекомендує все ж таки 5w-40. Гадаю, за такий інтервал нічого негативного не станеться ?
Аватар користувача
andixxx
Авторитет
Авторитет
Повідомлень: 1197
З нами з: 21 червня 2011, 15:26
Звідки: Odessa

Re: Масла на Туксон

Повідомлення andixxx »

Совершенно верно...в тёплый период можно реализовать Подарок с минимальным отклонением от упомянутой "нормы".
И не забываем про предварительную промывку...
Успех ничему не учит. Он только убеждает умных людей, что они не могут проиграть.
/ Гейтс Билл /
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: Масла на Туксон

Повідомлення sergio1965 »

Придбав 1990. Хочу залити перед поїздкою трасою і промити систему в режимі постійної хорошої циркуляції мастила з максимальним ефектом.
Аватар користувача
admin
Администратор
Администратор
Повідомлень: 6859
З нами з: 11 квітня 2007, 00:00
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Масла на Туксон

Повідомлення admin »

(y)
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: Масла на Туксон

Повідомлення sergio1965 »

Здраствуйте !
Залив миючу добавку та проїхав по шосе 240 км. Фотографії мастила на "щупі" до та після заливання миючої добавки показали, що колір мастила практично не змінився. Значить, відкладення були, якщо все ж таки були, то мінімальні.
Аватар користувача
Teacher
Модератор
Модератор
Повідомлень: 151
З нами з: 25 квітня 2007, 00:00
Звідки: Камион-Оил

Re: Масла на Туксон

Повідомлення Teacher »

Фото оливи на щупі покаже різницю тільки між чистою і дуже брудною оливою. Така специфіка фотографування тонких шарів оливи.
Якщо хочеться зайнятися експериментами і спостереженнями, то спробуйте освоїти метод крапельних проб - крапля оливи на цупкий фільтрувальний папір до промивки і після. Гугл Вам допоможе знайти всі матеріали.
Зображення
Ентузіастів цього методу зараз багато. Але спеціалісти відносяться до результатів цих проб досить скептично.
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: Масла на Туксон

Повідомлення sergio1965 »

Здраствуйте !
Після нашого спілкування залив подароване мені мастило Optimal SAE 10W-40. Пробіг близько 4000 км. Режим експлуатації - по шосе 2500 - 3000 об/хв. Водій та пасажир в салоні. З'явився якийсь шум в районі ГРМ. Можливо, механізм CVVT не сприйняв це мастило, але в минулому році наїздив 6500 км на в такій же напівсинтетиці з молібденом і все було добре.
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: Масла на Туксон

Повідомлення sergio1965 »

Правда, вже три місяці експлуатую авто на пропан-бутановій суміші. Пробіг на газу 4000 км. Може якось співпало, але цей шум з'явився трохи згодом після встановлення ГБО.
Ols
Модератор
Модератор
Повідомлень: 469
З нами з: 12 березня 2010, 13:31

Re: Масла на Туксон

Повідомлення Ols »

Добрый день!
Трудно что-то сказать, может и совпало. А на бензине ездите? Или только на газу?
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: Масла на Туксон

Повідомлення sergio1965 »

Доброго вечора ! Тільки на газу. Хоча декілька разів переходив на бензин і звук не зникає. Напевне, потрібно буде подивитися до механізму ГРМ та CVVT. Хоча, збільшення зазору в приводі клапанів викликає більш дзвінке цокотання.
Аватар користувача
admin
Администратор
Администратор
Повідомлень: 6859
З нами з: 11 квітня 2007, 00:00
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Масла на Туксон

Повідомлення admin »

Здравствуйте. Дисульфид молибдена, в том масле что лили ранее, мог гасить шумы. А шум на горячую или на холодную?
P.S. Не плохо бы точно определить источник шума.
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: Масла на Туксон

Повідомлення sergio1965 »

Доброго дня !
До дисульфіду молібдену ніякого шуму не було. І на гарячу, і на холодну, хоча на гарячу голосніше. Буду старатися визначити джерело шуму.
Відповісти