шум в МКПП на холостому ходу

LIQUI MOLY - Масла, присадки, автохимимя, автокосметика, смазки.

Модератори: Teacher, Ols, VladSolo, admin

sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення sergio1965 »

Здраствуйте ! Скористався вашою порадою і залив в двигун Туссана мастило з молібденом. Ніби-то і не погано. Але зараз питання таке. Є шум в прогрітій МКПП на холостому ходу. Якщо вимкнути щеплення (натиснути на педаль), то шум зникає. Значить, шум йде від первинного валу коробки. Мастило в коробці 75W90. Які ви могли б дати дієві поради. Буду вдячний.
Ols
Модератор
Модератор
Повідомлень: 469
З нами з: 12 березня 2010, 13:31

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення Ols »

Добрый день!
Одна из причин может быть выжимной подшипник, такое иногда бывает. Необходимо послушать у спеца.
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення sergio1965 »

Я думаю, що підшипник може шуміти саме тоді, коли він працює, тобто, при натискання на педаль зчеплення. А коли зчеплення включене, то підшипник не задіяний і він шуміти не повинен. А щодо звернення спеціаліста по трансмісії, то це правильно. Просто колись в КПП "Славути" помилково залив мастило GL 5 замість GL 4 і через 7 000 км з'явився невеликий шум на холостих обертах. Коли поміняв мастило на "Комма" GL 4, то шум практично зник. Ось і тепер в Туссані хотілось би прибрати або суттєво зменшити шум заміною мастила та/або введенням в мастило якоїсь добавки. Тому хочу отримати пораду спеціаліста з мастил Liquimoly або когось із форумчан, хто мав таку проблему та її позбавився. буду всім вдячний за практичну пораду.
Аватар користувача
HAPS
Уважаемый
Уважаемый
Повідомлень: 300
З нами з: 17 серпня 2011, 21:22
Звідки: Запорожье

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення HAPS »

Getriebeoil-Additiv арт.1988 хорошая присадка в кпп 1 тюбик на 1л масла.
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення sergio1965 »

Дякую HAPS за пораду. Та хотілося б ще отримати пораду шановного ADMIN. Можливо, було б бажано ще й замінити мастило на якесь із серії LIQUIMOLY, з числа тих, що мають вищу термостабільність ? На холодному мастилі шуму ж немає. Буду всім вдячний за поради.
Ols
Модератор
Модератор
Повідомлень: 469
З нами з: 12 березня 2010, 13:31

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення Ols »

Даю совет от админа:
Самый простой и недорогой - добавить Getriebeoil-Additiv арт.1988 из расчета 1 тюбик на 1 л масла - и обязательно послушать как изменится шум.
По поводу масла - как давно меняли масло? Какое масло залито? Если уже пришла пора его менять, то лучше поменять на Hochleistungs-Getriebeoil SAE 75W-90 GL 4+ арт. 3979 и тогда добавить Getriebeoil-Additiv.
Еще хотелось бы уточнить год машины, объем, пробег. И у меня все таки есть подозрение на выжимной ( и диск сцепления в т.ч.). У меня была когда то похожая ситуация на мазде (при довольно большом пробеге), диск сцепления износился и лепестки корзины доставали до выжимного и он шумел, нажмешь - шум пропадал. Вылечил заменой диска и выжимного.
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення sergio1965 »

Рік випуску 2008, в експлуатації з червня 2009 р., 2,0 л бензин, 70000 км. Стосовно мастила - точно не пам'ятаю, завтра подивлюся в сервісну книжку і напишу. Стосовно диска та підшипника - можливо, але чому тоді на холодному мастилі шуму немає ? Дякую за відповідь.
Ols
Модератор
Модератор
Повідомлень: 469
З нами з: 12 березня 2010, 13:31

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення Ols »

Я сделал только предположение, возможно и не выжимной (нужно посмотреть холостой ход сцепления, и вопрос - как хватает сцепление - вверху или внизу?). По маслу - если масло не менялось, то можно и заменить его, добавив присадку.
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення sergio1965 »

Мастило в МКПП - Shell Spirax S3 AX 80W90. Пропрацювало 25000 км.
Аватар користувача
HAPS
Уважаемый
Уважаемый
Повідомлень: 300
З нами з: 17 серпня 2011, 21:22
Звідки: Запорожье

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення HAPS »

Минералка в кпп несамый лучший вариант интервал замены ее 40-50тыс
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення sergio1965 »

Дякую за поради, шановний. Це мастило залишилося від попереднього власника. Значить, проведу заміну на щось краще від LIQUIMOLLI. Особисто ви що порадите, враховуючи, що МКПП вже має пробіг 70000 км ? Дякую за поради.
Аватар користувача
andixxx
Авторитет
Авторитет
Повідомлень: 1197
З нами з: 21 червня 2011, 15:26
Звідки: Odessa

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення andixxx »

Hypoid-Geriebeol TDL SAE 75W-90 TS GL4/5(арт.3945) + пару тюбиков Getriebeoil-Additiv(MoS2)(арт.1988) - это пожалуй оптимальный вариант.
Успех ничему не учит. Он только убеждает умных людей, что они не могут проиграть.
/ Гейтс Билл /
Ols
Модератор
Модератор
Повідомлень: 469
З нами з: 12 березня 2010, 13:31

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення Ols »

Ols писав:Даю совет от админа:
Самый простой и недорогой - добавить Getriebeoil-Additiv арт.1988 из расчета 1 тюбик на 1 л масла - и обязательно послушать как изменится шум.
По поводу масла - как давно меняли масло? Какое масло залито? Если уже пришла пора его менять, то лучше поменять на Hochleistungs-Getriebeoil SAE 75W-90 GL 4+ арт. 3979 и тогда добавить Getriebeoil-Additiv.
Еще хотелось бы уточнить год машины, объем, пробег. И у меня все таки есть подозрение на выжимной ( и диск сцепления в т.ч.). У меня была когда то похожая ситуация на мазде (при довольно большом пробеге), диск сцепления износился и лепестки корзины доставали до выжимного и он шумел, нажмешь - шум пропадал. Вылечил заменой диска и выжимного.

Рекомендации давал в этом ответе....
sergio1965
Местный
Местный
Повідомлень: 52
З нами з: 05 квітня 2013, 23:59

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення sergio1965 »

Зрозуміло. Всім дякую за поради. Як мінімум, заллю рекомендоване мастило. А добавку (арт. 1988) - вже по результату зміни мастила. Я думаю, що така "порційність лікування" не зменшить ефективності. На тюбику є інструкція по введенню добавки в мастило КПП ?
Аватар користувача
andixxx
Авторитет
Авторитет
Повідомлень: 1197
З нами з: 21 червня 2011, 15:26
Звідки: Odessa

Re: шум в МКПП на холостому ходу

Повідомлення andixxx »

sergio1965 писав:Зрозуміло. Всім дякую за поради. Як мінімум, заллю рекомендоване мастило. А добавку (арт. 1988) - вже по результату зміни мастила. Я думаю, що така "порційність лікування" не зменшить ефективності. На тюбику є інструкція по введенню добавки в мастило КПП ?

Рекомендуемое соотношение на тюбике указано...шрифт мелковат...но разобрать можно...1 тюбик на литр масла.
Успех ничему не учит. Он только убеждает умных людей, что они не могут проиграть.
/ Гейтс Билл /
Відповісти